Firma Profili

Estonel Laboratuvarları, uzun yıllar medikal ve dermokozmetik ürünlerin sektöründe kendini geliştirip, elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak sağlıklı güzelleşme hedefi ile 2013 yılında kurulmuştur.

Bu amaçla kurulan Estonel Laboratuvarları, insanların yüzyıllardır kullandığı bitkilerdeki mucizevi etkiyi, bilimin ışığında en son teknolojinin imkanlarını kullanarak büyük bir titizlikle bir araya getirmiştir.

Eva Marée Lip MaximizerBöylelikle kadınlarda psikolojik rahatsızlığa yol açan estetik ve güzellik kaygılarına, etkin ve uzun vadeli doğal çözümler sunmaktadır. Dünyadaki gelişmelere yön veren yenilikçi AR-GE projeleri ile geliştirdiği özel ürünlerin etkinliği ve güvenilirliği Fransa ve Tunus’taki bilimsel araştırma kurumları tarafından yapılan klinik ve dermatolojik testlerle onaylanmıştır.

Yenilikçi ürünleri ile sağlık ve güzelliği bir arada sunan Estonel Laboratuvarları, alanında uzman AR-GE departmanı çalışanları ile dermokozmetik sektöründeki en son teknolojiyi kullanarak yeni trendler oluşturmakta, tüketici araştırmalarıyla müşteri odaklı çalışarak, sektöre yön veren markalar arasında herzaman daha iyi, daha farklı ve daha yeniyi hedeflemektedir.