Klinik Testler

KLİNİK TEST SONUÇLARI

Image DescriptionDERMSCAN LABORATUVARLARI:

Fransanın önde gelen uluslararası alanda tanınmış klinik test laboratuvarıdır.Dermscan laboratuvarında. Avrupa birliği yönetmelikleriyle uyumlu in-vivo, in-vitro klinik testler, dermatolojik testler, güvenilirlik testleri ve subjektif testler yapılmaktadır. Kendi bünyesinde bulunan medikal araştırma ve geliştirme ekibi en güncel test metodlarını geliştirip, pazar dinamikleriyle uyumlu olarak çalışıp yılda ortalama 3000-4000 arasında test yapmaktadır.

Estonel Laboratuvarları da, gönüllüler üzerinde yaptırmış olduğu dermatolojik, klinik ve subjektif testlerinin yanısıra güvenilirlik testlerini Fransa Dermscan Laboratuvarında yaptırmıştır.

DERMATOLOJİK VE GÜVENİLİRLİK TEST SONUÇLARI:

ALERJİ

Özellikle dudak cildi için kullanılan ürünlerin dermatolojik olarak uygun olması, dikkat edilmesi gereken en önemli husustur. Cildin alt tabakasına nüfuz eden bu tarz ürünler, sağlığımız için dudak cildinde oluşabilecek her hangi bir reaksiyon ya da alerjiye karşı güvenli olmak zorundadır. Eva Marée Lip Maximizer Fransada Dermscan Laboratuvarında gönüllüler üzerinde yapılan testlerle her hangi bir yan etkiye sebep olmadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

SİSTEMATİK YAN ETKİ

Eva Marée Lip Maximizer ın test yapılan gönüllüler üzerinde hiç bir sistematik yan etkiye neden olmadığı yani kana karışmadığı ve güvenilir olduğu Fransanın önde gelen medikal araştırma kuruluşu olan Dermscan Laboratuvarları tarafından tespit edilip onaylanmıştır.

pH

Dudak cildinin normal ciltten farklı olarak kendine özgü bir pH aralığı vardır. Kullanılan dermokozmetik ürünlerin dudak cildi ile pH uyumu dudak cilt sağlığımız için temel unsurlardan biridir. Dudak cildi ile uyumlu olmayan ürünler dudak cildinde sağlık problemlerine neden olur. Eva Marée Lip Maximizer, Fransa Dermscan Laboratuvarı’nda gönüllülerin dudak derisi ve dudak cilt pH ının asit-baz dengesiyle uyumlu olduğu güvenilirlik testleriyle ispatlanmıştır.

ETKİNLİK TESTLERİNDE

Image Description

Düzenli kullanım sonrasında dudak hacmini belirgin ölçüde arttırdığı gözlenmiştir.

Kullanıcılara göre 28 gün sonraki etkinlik sonuçları:

%81 Daha Dolgun*

%77 Daha Sıkı*

%96 Daha Pürüzsüz* dudaklar. (*)Kullanıcı memnuniyet yüzdesidir.

Bu üçlü etkinin yanı sıra Eva Marée’nin dudak kontörlerinin beklentinin ötesinde belirginleştirdiği görülmüştür.

Eva Marée Lip Maximizer Klinik Test Sonuçları

Eva Marée Lip Maximizer Dermscan Sertifika Eva Marée Lip Maximizer Dermscan Sertifika Eva Marée Lip Maximizer Dermscan Sertifika

GÜVENİLİRLİK TEST SONUÇLARI

Image DescriptionEva Marée Lip Maximizer’ın, Fransa Dermscan Laboratuvarında gönüllü kişiler üzerinde uzmanlar tarafından yapılan dermatolojik ve güvenilirlik test sonuçları:

Dermatolojik olarak test edilmiştir,

pH değerinin dudak cildiyle uyumlu olduğu,

Alerjik bir reaksiyona neden olmadığı,

Herhangi bir yan etkisinin olmadığı bildirilmiştir.