Neden Eva Marée Lip Maximizer?

DOĞAL DOLGUN DUDAKLAR

Eva Marée Lip Maximizer, hem doğuştan ince ve belirsiz dudakları, hem de yaşlanmaya bağlı olarak incelen ve kırışan dokuları besleyerek, dudakların daha dolgun, daha pürüzsüz ve daha sıkı görünmesi için özel olarak geliştirilen Lonosome teknolojisi içeren bir üründür.

Image DescriptionEva Marée Lip Maximizer’in içeriğindeki yenilikçi LipoFillingComplex3’ün bileşenlerini oluşturan doğal yüksek bioferment aktif ile bitkisel proteinlerin ve amino asitlerin Lonosome teknolojisi ile muhteşem kombinasyonu dudak derisinin en alt tabakasına hızlı bir şekilde nüfuz eder. Dudağın hacmini belirleyen etkenlerden biri olan Adipozit dokuları besler. Böylelikle dudağı içten kaldırıp, daha dolgun,daha sıkı ve daha pürüzsüz bir görünüm sağlarken, dudak kontörlerini de belirginleştirir.

Bitkisel kaynaklı patentli yenilikçi LipoFillingComplex3 içeriğindeki yüksek teknolojik aktifler, cildin en alttaki yağ tabakasına kadar nüfuz ederek etkisini gösterir.

İNOVATİF LipoFillingComplex3 NEDİR?

AdipoFiller Active; Doğal, yüksek bioferment bir aktiftir. Dudağın yapısında bulunan ve dudak hacmini belirleyen etkenlerden biri olan adipozit dokuyu besleyerek dudakların daha dolgun görünmesini sağlar.Image Description

Temel Hücre Kuvvetlendirici-Faktör; Yeşil alglerden elde edilen proteinler ile bitkisel kaynaklı mineraller, flavonoidler ve proteinler sayesinde hücre bağını kuvvetlendirip cildin mekanik istikrarını sağlar. Böylelikle dokuların sıkılaşmasına ve dudak yüzeyinin pürüzsüz görünmesine yardımcı olarak elastikiyet kaybını önler.

Amino&Lonosome Complex; Lonosome içinde kapsüllenmiş,bitkiden bioteknoloji ile elde edilen doğal bir amino asittir.Böylelikle hem adipozit dokuları besleyip dolgun bir görünüm sağlarken hem de dudak kontörlerinin daha da belirgin görünmesini sağlar.

Dudak derisinin en alt tabakasına kadar nüfuz eden bu benzersiz maddelerin infüzyonu adipozit dokuları besleyerek dudakların daha dolgun, daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha belirgin görünmesini sağlar.